Publiktävlingar

  • Muscle-up Battle

  • SM Body Press

  • SM Bar-dips

  • Fit Model Scandinavia

  • Biceps Battle

  • SM Chins

  • Extreme Box Jump Challenge

Licenstävlingar

  • Bikini Fitness

  • Athletic Fitness

  • Wellness Fitness

  • Bodyfitness

  • Men’s Physique

  • Women’s Physique

  • Classic Bodybuilding

  • Bodybuilding


Luciapokalen Bikini Fitness

Veteran, öppen klass

  • Theresia Vörös, Swedish Supplements

  • Cecilia Malmqvist, Team Proteinbutiken

  • Camilla Gennel Rosén, TC Strong by Sweden

  • Linda Nors, Team Final Research

  • Malin Nilsson, TbergFitness

  • Viveca Östlund, TbergFitness

  • Malin Pettersson, Team Protein Experten

  • Anna Daun Ringh, Team EA by Proteinbolaget

  • Helena Lemoine, Alströmer BBFF

  • Johanna Hassi, Team EA by Proteinbolaget

  • Linda Hautajärvi, Elit Saltsjöbaden

  • Anna Feierberg, Team NEMJ

Junior -166 cm

  • Louise Nilsson, Kraftcentralen

  • Zara Granberg, Team Legendary

  • Therese Wessberg, TEAM JF ATHLETES

  • Clara Malot, TEAM SSN

  • Natalie Esteves Kachmar, Team Ironsport

  • Sofia Ilander, VGS Fitness

  • Johanna Bergenstråle, Swedish Supplements

  • Felicia Vestlund, Team Ironsport

  • Caroline Gylling, Fitness by Aspen

Junior +166 cm

  • Lovisa Johansson, Athletic performance

  • Moa Qvist, TEAM JF ATHLETES

  • Cassandra Klemm, Team Ironsport

  • Jessie Rönnberg, Team Final Research

  • Sandra Swedberg, VGS Fitness

  • Clara Nysten, Team EA by Proteinbolaget

  • Ida Andersson, Team Arisen By J&S

  • Kim Luu, Fitness by Aspen

  • Lina Nelson, AlphaOmega

Senior -158 cm

  • Aida Franco, Team Ironsport

  • Lydia Ekvall, Team Diamond Fitness

  • Sara Levin, Team Troija Fitness

  • Elin Wallin, Team Chipset

  • Michelle Alarcón, Team Ironsport

  • Jasmine Elwing, Team X-builder

  • Linnéa Wittlock, Fitnesshopen Härnösand

  • Marie Johansen, DiamondVFitness

  • Katherine Rodriguez, KS Gym & Fitness

  • Madelene Bengtsson, Team Protein Experten

Senior -164 cm

  • Zara Granberg, Team Legendary

  • Nina Eskilsson, Team Gymstar.se

  • Clara Malot, TEAM SSN

  • Isabelle Strid, Team Diamond Fitness

  • Nadja Robertsson, Team Ironsport

  • Elinor Thornblad, Gladius

  • Marie Vidlund, Team Final Research

  • Linnea Lidholm, Team In Shape Uppsala

  • Evelina Gustafsson, Team Hasselmark

  • Mikaela Labor, Ren Styrka Team

  • Maja Höglander, Team In Shape Uppsala

  • Sandra Granback, Tempo Training

  • Elisabeth Kielén, DiamondVFitness

Senior -169 cm

  • Kim Luu, Fitness by Aspen

  • Viveca Östlund, TbergFitness

  • Lina Bergström, Tempo Training

  • Johanna Didriksson, TEAM SSN

  • Lina Lindström, TEAM JF ATHLETES

  • Sharon Säfvenberg, Team EA by Proteinbolaget

  • Ana Palacios Tardio, Team EA by Proteinbolaget

  • Zandra Norman, Team Protein Experten

  • Malin Pettersson, Team Protein Experten

  • Pernilla Nyholm, Team EA by Proteinbolaget

  • Mejra Zuko, Team Ironsport

  • Lina Nelson, AlphaOmega

  • Anna Feierberg, Team NEMJ

  • Carolina Sundin, Quest fitness team

Senior -172 cm

  • Nathalie Ryding, Team EA by Proteinbolaget

  • Theresia Vörös, Swedish Supplements

  • Helena Ljungström, Team B-Strong

  • Elinor Herlufsén, Team Fitness Delux

  • Jessie Rönnberg, Team Final Research

  • Emma Eriksson, Team Tillskottsbolaget

  • Casandra Bergström, Team EA by Proteinbolaget

  • Malin Petersson, Team Tillskottsbolaget

  • Sodah Bitar, Team EA by Proteinbolaget

  • Andrea Alkvist Skoglund, Gnesta Gym

  • Helena Lemoine, Alströmer BBFF

  • Moa Qvist, TEAM JF ATHLETES

Senior +172 cm

  • Therese Isacson, Team Ròdika

  • Sara Knowles, Tempo Training

  • Cathrine Johansson, Nora AK

  • Malin Nilsson, TbergFitness

  • Linda Nilsson, Team Legendary

  • Ida Axelsson, Team Ironsport

  • Malin Dahlin, Team Ironsport

  • Linn Stenholm, Team EA by Proteinbolaget

  • Annika Krig, Team EA by Proteinbolaget

  • Karin Strömbladh, Motala Fitness Center

  • Johanna Hassi, Team EA by Proteinbolaget

  • Ida Andersson, Team Arisen By J&S

  • Cassandra Klemm, Team Ironsport

  • Linnéa Henningsen, Team Revive Kristianstad


LUCIAPOKALEN Athletic Fitness

Damer, öppen klass

  • Lisah Pedersen, Team Muscle.se

  • Tini Kjellin, Alströmer BBFF

  • Amanda Almroth, Team Gymgrossisten Butik

Herrar -180 cm

Herrar +180 cm

  • Peter Granat, Lifestyle Athletes

  • Patric Klarstam, Järfälla Athletklubb


LUCIAPOKALEN Wellness Fitness

Senior -158 cm

  • Amanda Perc, PhysioPerfection SWE

  • Susanne Paredes Illum, Team Pink Fitness

Senior -168 cm

  • Frida Örneholt, My coach Athletes

  • Evelina Persson, Team Parken Fitness

  • Carola Skottlund, Team DBM

  • Louise Persson, Team Fitness Delux

  • Katarina Ahlsén, Team Rise Above

  • Julia Lagnefors Petersohn, Team NG nutrition

  • Esmeralda Andersson, Nordic Shape

Senior +168 cm

  • Anna-Klara Svensson, Gladius

  • Karin Jansson, Delta Gym

  • Matilda Hjalmarsson, Elit Saltsjöbaden

  • Elvire Bergman, Team EA by Proteinbolaget

  • Malin Hedfors, MM Sports Team


LUCIAPOKALEN Bodyfitness

Veteran över 45 år, öppen klass

  • Adrienne Wikström, Delta Gym

  • Ann-Catherine Danielsson, Team Fitness Delux

  • Ann-Britt Eriksson, TbergFitness

  • Marika Österberg Gunnarsson, Team Flex

  • Pernilla Berglund, Team Proteinbutiken, Gävle

  • Nazli Zade, VGS Fitness

  • Tereza Andersson, Team reFitness

  • Helén Silén Lundgren, Team StarGym

  • Christina Larsson, Gym1 Mariefred

  • Maria Wahlberg, Växer Gym

  • Chana Grentzelius, Team Protein Experten

Veteran 35–44 år, öppen klass

  • Sanna Lehtonen, Team Final Research

  • Anna Eriksson, Team In Shape Uppsala

  • Pia Vidlund Aro, Team Final Research, Vetlanda

  • Ninnie Kirch, Team EA by Proteinbolaget

  • Linda Kristiansson-Åström, Ren Styrka Team

  • Jennie Backström, Team Diamond Fitness

  • Melissa Carlsson, Team EA by Proteinbolaget

  • Josefin Kejder, KS Gym & Fitness

  • Anna Severinsson, TbergFitness

  • Linda Hjertman, Team Tillskottsbolaget

  • Rebecca Selvert, Team Ironsport

  • Åsa Björk, Team Legendary

  • Mia Wicklander, Team Ironsport

  • Christine Jansson, Team Revive Kristianstad

  • Linda Strååth Jonasson, KS Gym & Fitness

  • Jennie Helmersson, My Coach Athletes

Junior, öppen klass

  • Sanna Altesson, My Coach Athletes

  • Alva Engvall, MM Sports Team

  • Stephanie Aminoff, Team Tillskottsbolaget

  • Ida Bergman, Iron League by Saint Iron

  • Filippa Gemryd, Team EA by Proteinbolaget

  • Victoria Viden, Team Elit Nutrition

  • Molly Bergh, Team Troija Fitness

  • Malin Lindberg, TEAM SSN

  • Samantha Hermansson, Team SS lifestyle

  • Savannah Neidehag, Team Revive Kristianstad

Senior -163 cm

  • Carolina Niemonen, Nordic-Physique

  • Sanna Altesson, My Coach Athletes

  • Sofia Liljenstad, Swedish Supplements

  • Linda Hjertman, Team Tillskottsbolaget

  • Filippa Gemryd, Team EA by Proteinbolaget

  • Sara Pihl, Team NG nutrition

  • Cecilia Hedberg, DiamondVFitness

  • Kristina Nyman, Team Chipset

  • Maria Jensen, TEAM JF ATHLETES

  • Elaine Blückert, Team Fairing

  • Tereza Andersson, Team reFitness

  • Adrienne Wikström, Delta Gym

Senior -168 cm

  • Pernilla Berglund, Team Proteinbutiken

  • Stephanie Aminoff, Team Tillskottsbolaget

  • Ida Bergman, Iron League by Saint Iron

  • Nazli Zade, VGS Fitness

  • Lisa Månsson, Team Protein Experten

  • Linda Kristiansson-Åström, Ren Styrka Team

  • Elinor Jönsson, Team Muscle.se

  • Malin Lindberg, TEAM SSN

  • Ninnie Kirch, Team EA by Proteinbolaget

  • Jessica Idermark, Team Chipset

  • Rebecca Selvert, Team Ironsport

  • Samantha Hermansson, Team SS lifestyle

  • Jeanette Pehrsson, Team Fitness Delux

  • Lovisa Vasiliou, MM Sports Team

Senior +168 cm

  • Madeleine Gregorioff, FNF Athletic Center

  • Andrea Biró, Your physique

  • Pia Vidlund Aro, Team Final Research, Vetlanda

  • Jennie Helmersson, My Coach Athletes

  • Linda Strååth Jonasson, KS Gym & Fitness

  • Jenny Packalén, Team EA by Proteinbolaget

  • Matilda Ebbesson, Trönninge Motions Center

  • Jennifer Dahl, Team Diamond Fitness

  • Åsa Björk, Team Legendary

  • Susanne Backelin, Team X-builder


LUCIAPOKALEN Men’s Physique

Veteran, öppen klass

  • Björn Söderström, Alströmer BBFF

  • Dennis Gustafsson, Motala Fitness Center

  • Richard Westford, Team Final Research

  • Freddie J Roloff, TbergFitness

  • Mattias Andersson, Team Gymstar.se

  • Jörgen Bergström, Team EA by Proteinbolaget

  • Patrik Lindholm, Team Gymstar.se

Junior -178 cm

  • Fredrik Kihlander, Team Ironsport

  • Sarbast Said, Team EA by Proteinbolaget

  • Emil Ramsten, Gymmet

  • Samuel Eskilsson, Team Gymstar.se

  • Hossein Ahmadi, Team K.O. Store

  • Haokar Saeed, Team Atletic City

  • Anantachai Sornsang, nk kosttillskott

  • Hampus Andersson, Team Arisen By J&S

  • Mattias Vidigsson, TEAM SSN

  • Lucas Lindell, Team Troija Fitness

  • Adam Friberg, Team Arisen By J&S

  • Hamidullah Karimi, Fitnesshouse Borlänge

  • Mufid Gad Elhak, Team EA by Proteinbolaget

  • Alexander Norrby, Team In Shape Uppsala

  • Jesper Munoz, Svenskt Kosttillskott

  • Moayad Idrees, DiamondVFitness

  • Majd Idrees, DiamondVFitness

Junior +178 cm

  • Henrik Bergström, Team EA by Proteinbolaget

  • Jonatan Kamruddin, Team EA by Proteinbolaget

  • Tobias Gustavsson, TEAM SSN

  • Marcus Andersson, Back to Better Fitness

  • Alexander Nilsson, TEAM JF ATHLETES

  • Alexander Petersson, Team EA by Proteinbolaget

  • Julius Lövenhamn, Alströmer BBFF

  • Daniel Johansson, VGS Fitness

  • Anton Julius Repsgård, Team Igym

  • Eddie Karlsson, Örebro Kraftsportklubb

  • Markus Hannason, Team Fitness Challenge

  • Philip Alstig, STARK - Gym & Fitness

  • Oscar Meyer, TEAM JF ATHLETES

  • Sonil Sami, Fitnesshouse Borlänge

  • Cenkan Polat, AlphaOmega

  • Mårten Jansson, Team Gym 55

  • Filip Ingemarsson, VGS Fitness

  • Oskar Back Sjöstrand, Team Protein Experten

  • Timothy Malmborg, Delta Gym

  • Kevin Unga, TEAM SSN

  • Filip Altblom, Team Ironsport

  • Sebastian Johansson, Team Shapebysharam

  • Jonathan Kumi, Nordic Shape

  • Rikesh Chouhan, Team Get Ready

  • Johnny Bitar, Team SS lifestyle

Senior -170 cm

  • Johan Åkesson, VGS Fitness

  • Ayad Fateh Hama Kareem, nk kosttillskott

  • Dan Korhonen, Delta Gym

  • Timmy Wikman, MH Gym

  • Duminde De Silva, Team Ironsport

  • Majd Idrees, DiamondVFitness

Senior -176 cm

  • Robert Jakobsson, Nordic Shape

  • Svenne Rådström, Team Legendary

  • Tarek Slaimani, Team Protein Experten

  • Henrik Nilsson, TEAM JF ATHLETES

  • Kristoffer Drottman, PPC-GYM Mönsterås

  • Anantachai Sornsang, nk kosttillskott

  • Alexander Ekstrand, Team EA by Proteinbolaget

  • Khaled Amer, Team StarGym

  • Omid Hayat, Växer Gym

  • Diyar Eliassi, Team EA by Proteinbolaget

  • Simon Mousa, SNTeamLions

  • Behnam Dadkhah, Quest Fitness Team

  • Asaad Ghaiad, Team SS lifestyle

  • Sajjad Jumaili, Team Protein Experten

Senior -182 cm

  • Fredrik Rösnäs, Team Troija Fitness

  • Mattias Karlsson, Team EA by Proteinbolaget

  • Mikael Ressem, Team Proteinbutiken

  • Noa Sandberg, KS Gym & Fitness

  • Andre Järviö, nk kosttillskott

  • Ibrahim Adlouni, Team Tillskottsbolaget

  • Marcus Tikkanen, Kristinehamns Atlet & Brottarklubb

  • Petter Winberg, Team Nutrifarm

  • Linus Forsberg, TEAM SSN

  • Fredrik Marander, Team Proteinbutiken, Gävle

  • Joakim Edholm, Team Ironsport

  • Markus Hannason, Team Fitness Challenge

  • Amret Singh, Nordic Shape

  • Syed Zohair Hussain, Team Muscle.se

  • Hossein Ahmadi, Team K.O. Store

  • Sari Gharib, AlphaOmega

  • Niklas Eriksson, TEAM SSN

  • Kris Kevin Lalla, DiamondVFitness

  • Daniel Olsson, Team In Shape Uppsala

  • Niklas Valtonen, Team Ironsport

  • Rikesh Chouhan, Team Get Ready

  • Simran Singh, Team Nutrifarm

  • Mojtaba Habibi, Team DBM

Senior +182 cm

  • Björn Söderström, Alströmer BBFF

  • Robin Cederberg, TEAM SSN

  • Anders Andersson, Fitnesshopen Härnösand

  • Richard Westford, Team Final Research

  • Andreas Jonsson, Team EA by Proteinbolaget

  • Dennis Gustafsson, Motala Fitness Center

  • Oskar Zellman Sjööblom, Team EA by Proteinbolaget

  • Yousif Kliana, AL Coaching

  • Jimmy Gustavsson Green, Team Elit Jönköping

  • Thom Andersson, TT-athletics

  • Oscar Meyer, TEAM JF ATHLETES

  • Mattias Andersson, Team Gymstar.se

  • Alaa El-Moukaddem, Team EA by Proteinbolaget

  • Gustaf Degerstedt, Iron League by Saint Iron

  • Christoffer Nidén, Delta Gym

  • Peter Granat, Lifestyle Athletes

  • Ani Arinze Peter, Team EA by Proteinbolaget

  • Albin Stolt, TEAM JF ATHLETES

  • Sime Tomazin, VGS Fitness

  • Jörgen Bergström, Team EA by Proteinbolaget

  • Kevin Unga, TEAM SSN

  • Hasan Farhan, Team Protein Experten

  • Ola Helmersson, KS Gym & Fitness

  • Niklas Norberg, Team Gymstar.se

  • Jonathan Kumi, Nordic Shape

  • Anton Julius Repsgård, Team iGym

  • Kevin Jönsson, Team Revive Kristianstad

  • Mikael Pettersson, Team EA by Proteinbolaget

  • Alexander Karlsson, Team SS lifestyle

  • Wallace Rosberg, Team Revive Kristianstad

  • Waleed Khalid, Team SS lifestyle

  • Johnny Bitar, Team SS lifestyle


LUCIAPOKALEN Women’s Physique

Veteran, öppen klass

  • Isabell Berglund, Värmdö Studio

Senior -163 cm

  • Rebecka Broman Pettersson, TEAM JF ATHLETES

Senior +163 cm

  • Maria Granath, Dream team by Sussisfitness

  • Marie Kullvén, TEAM JF ATHLETES

  • Åsa Franzén, Team Gymgrossisten Butik

  • Yasmine Holm, Extreme Forge

  • Jessica Frid, Team JS

  • Nadine Yosef, Prosupps Sweden


LUCIAPOKALEN Classic Bodybuilding

Veteran, öppen klass

  • Fredrik Yngvesson, TEAM JF ATHLETES

  • Patrik Strandberg, Team DBM

  • Thomas Eriksson, Team Flex

  • Hans Andersson, Dream team by Sussisfitness

  • Jimmy Fredriksson, Team In Shape Uppsala

  • Jonas Orgmets, Team Ironworks, Sundsvall

Junior, öppen klass

  • Azad Kaya, Team EA By Proteinbolaget

  • Anton Nilsson, STARK - Gym & Fitness

  • Joakim Sundblad, Team Ironsport

  • Tobias Häggström Lundquist, Team Troija Fitness

  • Jacob Blomqvist, Gladius

  • Marcus Lindfors, TT-athletics

  • Simon Källman, AL Coaching

  • Jacob Petersson, KS Gym & Fitness

  • Samuel Wilhelmsson, Team Elit Jönköping

  • Benjamin Nygren Löhndorf, TEAM Advanced power fitness

  • Christian Killman, Team Fairing

Senior -175 cm

  • Lucas Svensson, Gladius

  • Othman Essa, Team EA by Proteinbolaget

  • Filip Blomqvist, Alströmer BBFF

  • Stefan Veithoefer, Ren Styrka Team

  • Michell Nilsson, TEAM JF ATHLETES

  • Tobias Häggström Lundquist, Team Troija Fitness

  • Hans Andersson, Dream team by Sussisfitness

  • Atal Sahar, TEAM SSN

Senior -180 cm

  • Johannes Eghammar, Team Final Research

  • Arild Bramler, Team EA by Proteinbolaget

  • Jonas Orgmets, Team Ironworks, Sundsvall

  • Sebastian Andersson, Team Musclezone Malmö

  • Zana Hazim, Team In Shape Uppsala

  • Anton Wikman, Team Legendary

  • Jimmy Fredriksson, Team In Shape Uppsala

  • Sargon Youkhana, Team Elit Jönköping

Senior +180 cm

  • Filip Wecek, Bodydiscipline Athlete Club

  • Kristoffer Karlsson, Team NEMJ

  • Jacob Blomqvist, Gladius

  • Raoul Abou Trabi, Pro Gym BBK

  • Christoffer Antila, Delta Gym

  • Kalle Karlsson, Quest fitness team

  • Anton Jonsson, Team Protein Experten

  • Tom Bramler, Team EA By Proteinbolaget

  • Jesper Landström, Team Ironsport

  • Mattias Jörgensen, Team DBM

  • Alexander Pålsmarker, Team Legendary

  • Robert Dibell, Team Ironsport

  • Carl Hohenstein, Nordic Shape

  • Niklas Ilandersson, Team JK Fitness

  • Hassan Mouline, Team Arisen By J&S

  • Azad Kaya, Team EA By Proteinbolaget

  • Kostas Tsoukalas, TEAM JF ATHLETES

  • Abraham Devri Holm, SNTeamLions


LUCIAPOKALEN Bodybuilding

Veteran över 50 år, öppen klass

  • Sammy Zabel, Delta Gym

Veteran under 40–49 år, öppen klass

  • Fredrik Niemelä, Team Ironsport

Junior, öppen klass

  • Victor Landström, Team Troija Fitness

  • Luis Perez, Team B-Strong

  • Roberto Carsi, Team DBM

  • William Dahlgren, TEAM SSN

  • Anton Rosendahl, Team Rise Above

  • Jacob Andersson, Team Elit Nutrition

  • Liam Jarell, TEAM JF ATHLETES

Par

  • Liam Jarell/Rebecka Broman Pettersson, TEAM JF ATHLETES

Senior -70 kg

  • Victor Landström, Team Troija Fitness

  • Mahmoud Zaghnoun, nk kostillskott

  • Sarjal Ismael, Team Musclezone Malmö

  • Filib Abdallah, AL Coaching

  • Shpend Hasani, TEAM SSN

Senior -80 kg

  • Mohamed Muftah, Team B-Strong

  • Mattias Hopp, Team Ironsport

  • Niklas Prüller, Team Ironsport

  • Max Samuelsson, Team Shapebysharam

Senior -90 kg

  • Pedro Garcia, Team EA by Proteinbolaget

  • Christoffer Johansson, Team Arisen By J&S

  • Patrik Svensson, Team EA by Proteinbolaget

  • Adam Littwin, Nordic Shape

  • Haki Zeqiri, TEAM ELITE SSN

  • Fredrik Niemelä, Team Ironsport

Senior +90 kg

  • Christian Hemmingsson, Säters Atletklubb

  • John Zachrisson, TbergFitness


LUCIAPOKALEN Muscle-up Battle

Damer

  • Leddya Reimann, Värmdö

Herrar


LUCIAPOKALEN SM Body Press

Damer

Herrar

  • Jonathan Myleus, Stockholm

  • Dan Eriksson, Stockholm

  • Andree Lood, Vellinge

  • Christer Lööv, Uppsala

  • Ehsan Andesh, Karlstad

  • Marcus Svärd, Hultsfred

  • William Rytterström, Kristianstad

  • Fred Åström, Örebro

  • Klaus Grobys, Stockholm

  • Sammy Zabel, Stockholm

  • Daniel Österberg, Kil


LUCIAPOKALEN SM Bar-dips

Damer

Herrar

  • Anton Sundberg, Sollefteå

  • Dan Eriksson, Stockholm

  • Juan Contreras, Stockholm

  • Andree Lood, Vellinge

  • Nils Oskarsson, Norrköping

  • Patrik Nystedt, Trollhättan

  • Roger Jansson, Stockholm

  • Marcus Svärd, Hultsfred

  • Klaus Grobys, Stockholm

  • Johannes Kainz, Stockholm


Fit Model Scandinavia

Damer

  • Sofia Liljenstad, Åkersberga

  • Jekaterina Tindemark, Stockholm

  • Maria Tingbacke, Malmö

  • Gabriela Mercé Calafell, Stockholm

  • Hanna Tairi, Stockholm

Herrar

  • Raoul Abou Trabi, Stockholm

  • Azim Najibi, Stockholm

  • Tomas Jakobsson, Örebro

  • Tom Fridell, Göteborg

  • Mattias Karlsson, Rimbo

  • Simon Thunberg, Vetlanda

  • Daniel Karlsson, Uppsala

  • Rajiv Behera, Stockholm

  • Ehsan Andesh, Karlstad

  • Pedram Tahmi, Stockholm

  • Aref Fani, Karlstad

  • Albin Stolt, Helsingborg

  • Mustafa Demirkiran, Karlstad

  • Andre Järviö, Stockholm


LUCIAPOKALEN Biceps Battle

Damer

Herrar

  • Dan Eriksson, Stockholm

  • Patrik Johansson, Skellefteå

  • Patrik Nystedt, Trollhättan

  • Daniel Österberg, Kil

  • Klaus Grobys, Stockholm

  • Tim Johansson, Skellefteå


LUCIAPOKALEN SM CHINS

Damer

  • Leddya Reimann, Värmdö

Herrar

  • Anton Sundberg, Sollefteå

  • David Lundin, Knislinge

  • Dan Eriksson, Stockholm

  • Jonathan Myleus, Stockholm

  • Tony Andersson, Eskilstuna

  • Emil Rajala, Sölvesborg

  • Patrik Johansson, Skellefteå

  • Joakim Edlund, Malmköping

  • Klaus Grobys, Stockholm


Extreme Box Jump Challenge

Damer

Herrar